Sıkça Sorulan Sorular

             ARAÇ İLE KAZAYA KARIŞMAM DURUMUNDA NE YAPMAM GEREKİR ?

1- Öncelikle araç içerisinde bulunan yolcuların ve sizin sağlık durumunu kontrol ediniz. Yaralılar var ise 112 acil çağrı merkezini arayıp Ambulans isteyiniz.

2- Sizin ve aracın güvenliğini sağlamak, başka kazalara sebebiyet vermemek amacı ile aracın arka bagajında bulunan İlk Yardım Çantası içerisindeki reflektörleri uygun mesafelere yerleştiriniz.

3- Yaralamalı ve yaralanmalı veya tek taraflı kazalarda; 155 Polis İmdat, meskun mahal dışında 154 Jandarma çağrı merkezini arayınız. Yetkililerce düzenlenecek olan kaza tutanağı (aslı gibidir kaşeli), alkol raporu, araç kaza yeri ve kazalı araçların fotoğraflarını (plakaları görünür şekilde), kazaya karışanların ehliyet, kimlik, araç ruhsatı, trafik sigortası fotokopileri ve telefon numaraları bilgi ve belgelerini temin edip Euro rent a car yetkililerine teslim ediniz.

4- Yaralamalı veya yaralanmalı olmayan çift taraflı kazalarda; kendi aranızda her iki tarafında imzası bulunan Kaza Tesbit Tutanağı düzenleyiniz. Araç kaza yeri ve kazalı araçların plakaları görünür şekilde fotoğrafları, kazaya karışanların ehliyet, kimlik, araç ruhsatı, trafik sigortası fotokopileri ve telefon numaraları bilgi ve belgelerinin temin edilip Euro rent a car yetkililerine teslim ediniz.

5- Aracın yürüyemeyecek durumda olması durumunda Euro rent a car 7/24 +90 0535 725 88 99 nolu Acil Çağrı numarasını arayıp çekici yardımı talebinde bulununuz.

6- Tüm sorularınız için acil çağrı merkezimiz her zaman yanınızda.

                                                                   EURO RENT A CAR