Hakkımızda

EURO RENT A CAR -  ERBEY TURİZM YATIRIMLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. otomobil kiralama sektöründe; en iyi hizmeti, en kaliteli şekilde, en uygun koşullarla sunmak amacıyla, 2000 yılında “SEYAHAT ÖZGÜRLÜĞÜNÜZÜ EURO RENT A CAR İLE YAŞAYIN ” sloganı ile yola çıktı.

Gaziantep oto kiralama, Gaziantep rent a car, Gaziantep havalimanı oto kiralama, Gaziantep VIP araç kiralama, Gaziantep şoförlü transfer hizmetlerini yılların vermiş olduğu sektör deneyim ve tecrübelerimizden gelen güçle en kaliteli ve uygun fiyatlarla vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini ana hedef olarak benimseyen EURO RENT A CAR zamanında, güler yüzlü hizmeti, tecrübeli personeli, araçlarda temizlik ve konforu Gaziantep araç kiralama şirketi olarak sunar. Son model değişik markalarda kendi öz sermayesi ile kurulu araç filosuna sahiptir. Her bir müşterisine bire bir hizmet anlayışını ilke edinen EURO RENT A CAR Gaziantep te otomobil kiralama konusunda en iyi bildiğini, en iyi şekilde siz değerli müşterilerine sunmak için çalışıyor.